روش تولید سولفات آهن

روش تولید سولفات آهن

 روش تولید سولفات آهن چگونه است؟  روش تولید سولفات آهن به چه شکلی بوده و از کاربرد های آن چه می دانید سولفات آهن خاصیت های  بسیار زیادی دارد و در زندگی روزمره از آن استفاده می کنیم و چه مصارفی داشته در این مقاله کامل به شما عزیزان توضیحات روش تولید سولفات آهن و مراحل استفاده را قدم به قدم توضیح داده و کاربرد های آن را کامل به شما گفته ایم پس تا آخر این مقاله با ما همراه باشید. همچنین شما عزیزان می توانید برای تهیه و خرید سولفات آهن پودری با بالاترین و مرغوب ترین کیفیت و مناسب ترین قیمت به صفحه فروش سولفات آهن مراجعه نمایید.

شرکت آراز تکین ذبیحی سولفات آهن و مونوهیدرات سولفات آهن را با قیمت رقابتی و بالاترین کیفیت عرضه می کند. با ما همراه باشید .

 

مشخصات محصول

نام محصول:  هپتا هیدرات سولفات آهن

سولفات آهن 7h2O; گرید صنعتی فروس سولفات 7H2O

شماره CAS: 7782-63-0

فرمول مولکولی: FeSO4 • 7H2O

هپتاهیدرات سولفات آهن (FeSo4.7H2O) به راحتی در هوای مرطوب به رنگ زرد یا زنگ زدگی اکسید می شود. این محلول در آب است، غلظت محلول آماده سازی سولفات آهن حدود 10٪ و محتوای محصول 80٪ -95٪ است. به عنوان یک منعقد کننده، ذرات منعقد کننده بزرگ هستند، آب رویشی خوب است، رسوب گذاری سریع است، اثر رنگ زدایی بسیار خوب است،

هزینه عامل تصفیه سولفات آهن کم است، این است که تصفیه فاضلاب با مقدار PH مناسب است. بالاتر از 8.5، به طور گسترده در چاپ و رنگرزی، کاغذسازی، فاضلاب خانگی، شفاف سازی لخته سازی و ضد عفونی فاضلاب صنعتی استفاده می شود

کریستال ها یا گرانول های سبز مایل به آبی روشن که در هوای خشک جریان دارند. در هوای مرطوب، به راحتی اکسید می شود و سولفات آهن پایه زرد مایل به قهوه ای را تشکیل می دهد. در آب محلول و در اتانول نامحلول است.

ویژگی و کاربرد سولفات آهن

مورد استفاده در کود، خوراک، نگهداری، تصفیه فاضلاب و تصفیه آب، ضد عفونی، لاستیک، چرم، پودر لباسشویی، خوراک دام، مداد.

 

جزئیات معماری

محصول جانبی سولفات آهن از بخش هضم اسیدی تولید دی اکسید تیتانیوم به دست می آید. هنگامی که ایلمنیت با اسید سولفوریک واکنش می دهد، Ti (SO4) 2 و TiOSO4 تولید می شود و FeSO4 و Fe2 (SO4) 3 به طور همزمان تولید می شوند.
TiO2 H2SO4 → TiOSO4 + H2O

FeO {{0}} H2SO4 → FeSO4 + H2O

Fe2O3 + 3H2SO4 → Fe2 (SO4) 3 + 2H2O

مخلوط TiOSO4 و FeSO4 تولید شده توسط هیدرولیز اسیدی شسته شده و مرتب می شود تا حدود 20٪ حذف شود. از بقایای نامحلول و ضایعات آهن به محلول تیمار احیا اضافه می شود، به طوری که Fe3 در محلول به صورت Fe2 در محلول وجود دارد، TiOSO4 Ti2(SO4)3 وجود دارد:

Fe2 (SO4) 3 Fe → 3FeSO4

2TiOSO4 Fe + 2H2SO4 → Ti (SO4) 3 FeSO4 + 2H2O

تیتانیوم خالص و احیا شده، سولفات آهن مایع را به صورت FeSO4 7H2O از طریق یک کریستالایزر خلاء متبلور می کند. مایع تیتانیوم حاوی آهن کریستالی توسط یک صفحه گردان برای بدست آوردن کریستال های سولفات آهن جدا می شود. محتوای ناخالصی بلورهای سولفات آهن به دست آمده نیز متفاوت است. هر تن دی اکسید تیتانیوم می تواند 3.5 تن هپتا هیدرات سولفات آهن تولید کند.

سولفات آهن (درجه کشاورزی)

سولفات آهن (درجه کشاورزی) می تواند به طور موثر خاک را بهبود بخشد، خزه و گلسنگ را از بین ببرد و همچنین می تواند به عنوان یک آفت کش برای جلوگیری از بیماری گندم و درختان میوه استفاده شود. همچنین می توان از آن به عنوان کود استفاده کرد. این یک کاتالیزور برای گیاهان برای تولید کلروفیل و یک ورزش است …

سولفات آهن (درجه کشاورزی)
کاربرد سولفات آهن کشاورزی

1. با استفاده از سولفات آهن، گیاهان نه تنها می توانند آهن موجود در گیاه را تکمیل کنند، بلکه باعث جذب نیتروژن و فسفر نیز می شوند. از آنجایی که سولفات آهن دارای توانایی احیایی قوی است، می توان آن را تا حد زیادی تنظیم کرد. فرآیند ردوکس در گیاهان باعث جذب عناصر مختلف می شود.

2. استفاده از کود بر پایه فروس سولفات و کود بذر می تواند تجزیه مواد آلی در خاک را تسریع کرده و از بروز سوء تغذیه ناشی از فقر آهن در گیاهان جلوگیری کند. به عنوان مثال، بسیاری از گل ها به دلیل کمبود آهن دچار بیماری زردی برگ می شوند. با کود آلی بهتر عمل می کند.

3. سولفات آهن را به صورت محلول در می آورند و روی برگ ها می زنند (معمولاً با آهک مخلوط می شوند) و می تواند از هجوم بسیاری از حشرات مگس و بیماری های گل ها یا محصولات مانند تب برنج، کلروز، و پوسیدگی زودرس برگ، پنبه جلوگیری کند. آنتراکنوز، بیماری لکه شاخ، مرگ گیاه و غیره.

4. با توجه به ماهیت اسیدی سولفات آهن، سولفات آهن می تواند تعادل اسیدی و باز خاک را بهبود بخشد، به طوری که آهن آهن موجود در خاک بسیار قلیایی آن می تواند به آهن آهن تبدیل شود که برای مدت طولانی در خاک وجود دارد. زمان، در نتیجه آن را کاهش می دهد. قلیایی بودن، به ویژه برای خاک های آهکی.

 

رژیم غذایی:

(1) محلول پاشی: 800-1200 بار با آب رقیق کنید، به طور یکنواخت اسپری کنید، 2-3 بار به طور مداوم با فاصله 10-7 روز اسپری کنید.

(2) کاربرد پایه خاکی یا کاربرد بالا: 15-45 کیلوگرم در هکتار برای محصولات عمومی، با کود آلی مخلوط شده و با هم اعمال می شود.

(3) روش تزریق: درخت میوه را می توان 0.1٪ (یعنی رقیق شده با 1000 بار محلول) با 10 میلی لیتر سولفات آهن استفاده کرد. سوزن تزریق را در تنه فرو کنید و سپس بطری تزریق را روی درخت آویزان کنید تا بدن درخت به آرامی آن را جذب کند. این روش به سرعت عمل می کند، پس از 3 روز موثر خواهد بود.

(4) مقدار مصرف مستقیم کود آهن به راحتی به ترکیبات آهن بالا تبدیل می شود و از بین می رود. بنابراین می توان سولفات آهن را به عنوان کود پایه 10 تا 20 بار با کود آلی مخلوط کرد و اثر خوبی دارد. محلول پاشی محلول آبی سولفات آهن 0.2%-0.5% بهتر از کاربرد پایه است. دوز ایمن سولفات آهن 0.2-0.3٪ است.

 

بسته بندی، نگهداری و حمل و نقل:

کیسه بافته شده بیرونی، روکش شده با کیسه پلاستیکی. وزن خالص هر کیسه 25 کیلوگرم، 50 کیلوگرم، 1000 کیلوگرم، 1250 کیلوگرم یا بر اساس نیاز مشتریان است. در انبار خشک نگهداری شود. دور از آتش و حرارت نگهداری شود. در هنگام حمل و نقل برای جلوگیری از آفتاب، باران و رطوبت به روکش هایی نیاز است.

 

موارد احتیاط

سولفات آهن به طور گسترده ای به عنوان یک کود آهن استفاده می شود، اما جاهایی نیز وجود دارد که در آنها قابل استفاده نیست. به عنوان مثال، اگر خود خاک اسیدی است، و اگر گیاهان به آهن نیاز دارند، ممکن است آنها را با یک عامل قلیایی (مانند آهک) درمان کنید تا از ایجاد اسید بیش از حد در خاک و تأثیر بر محیط رشد گیاه جلوگیری شود، باید مخلوط شود. ثانیاً با کلسیم، منیزیم، منگنز، مس و سایر عناصری که روی آهن اثر متضاد دارند استفاده نکنید، کود آهن را ضعیف و یا حتی بی اثر می کند. لازم به ذکر است که اگر سولفات آهن به درستی حفظ نشود و در این مرحله از زمان از سبز آبی به قهوه ای تبدیل شود، سولفات آهن به سولفات آهن اکسید شده و جذب گل ها و گیاهان می شود، نمی توان از آن استفاده کرد.

موارد احتیاط

خواص شیمیایی و فیزیکی

ظاهر و ویژگی: بلورهای مونوکلینیک سبز مایل به آبی روشن

نقطه ذوب (°C): 64(-3H2O)

چگالی نسبی (آب = 1): 1.897 (15 درجه سانتیگراد) 

حلالیت: محلول در آب، گلیسیرین، نامحلول در اتانول

هپتاهیدرات سولفات آهن (FeSO 4 7H 2 O) یک ترکیب آهنی است که از اثر اسید سولفوریک روی آهن تشکیل می شود. همچنین به طور طبیعی به عنوان ملانتریت معدنی رایج که از اکسیداسیون سولفیدهای آهن، مانند سیریت ها، به وجود می آید. این ترکیب جامد به رنگ سبز روشن و کریستالی است و به آن کورپسکل یا «ویتریول سبز» می گویند.

در زمان های اولیه از آن برای تولید اسید سولفوریک استفاده می شد، اما این روش در قرن 18 معرفی شد. هپتاهیدرات سولفات آهن در حال حاضر به عنوان یک مکمل معدنی استفاده می شود و منابع آهن را فراهم می کند و برای اصلاح کمبود آهن در خاک استفاده می شود.

این یک ترکیب یونی است که دارای آهن در حالت اکسیداسیون +2 است، به این معنی که آنیونی را تشکیل می دهد که دو الکترون را از یک آنیون می پذیرد، در این مورد یون سولفات که دو الکترون را می پذیرد. آهن می تواند در دو حالت اکسیداسیون +2 و +3 وجود داشته باشد. در نامگذاری شیمیایی مدرن، اینها به عنوان آهن II و آهن III شناخته می شوند، اما قبلاً به ترتیب “آهن” و “آهن” نامیده می شدند. بنابراین نام مدرن هپتا هیدرات سولفات آهن، هپتاهیدرات سولفات آهن II است، اما هنوز هم اغلب با نام قدیمی خود از آن یاد می شود.

سمت “هپتاهیدرات” نام نشان دهنده وجود هفت مولکول آب در شکل کریستالی این ترکیب است. گاهی اوقات از آن به عنوان “آب تبلور” یاد می شود و در بسیاری از نمک های فلزی مانند سولفات مس و کلرید کبالت یافت می شود. گرم کردن هپتا هیدرات سولفات آهن، آب را دفع می کند و سولفات آهن بدون آب، یک پودر سفید غیر کریستالی باقی می ماند. با افزودن آب می توان آن را به شکل هیدراته کریستالی خود بازگرداند. در بیشتر زمینه ها، اصطلاح سولفات آهن برای اشاره به هپتا هیدرات استفاده می شود.

حرارت قوی به شکل بی آب باعث آزاد شدن دی اکسید گوگرد (SO 2 ) و تری اکسید گوگرد (SO 3 ) می شود که از آن اکسید آهن III (Fe 2 O 3 ): 2FeSO 4 → Fe 2 O 3 + SO 2 + SO 3 آزاد می شود. این مبنای یک روش رسوب طولانی مدت برای تولید اسید سولفوریک بود. تری اکسید گوگرد با آب مخلوط شد تا اسید تولید شود. نیاز به گرمایش قوی این فرآیند را غیراجتماعی کرد و به زودی با ایجاد وسایل تولید ارزان‌تر متوقف شد.

بدن انسان برای تولید هموگلوبین، پروتئین گلبول قرمز که اکسیژن را انتقال می دهد، به مقادیر قابل توجهی آهن نیاز دارد. از آنجایی که سولفات آهن این عنصر را به شکلی به راحتی قابل جذب است، برای درمان کم خونی فقر آهن استفاده می شود.

قرص های فروس سولفات اغلب در دوران بارداری برای حفظ سطح آهن به زنان داده می شود. فروس سولفات هپتاهیدرات به ویژه سمی در نظر گرفته نمی شود، اما بیش از دوز توصیه شده ممکن است باعث تحریک دستگاه گوارش و در نتیجه درد شکم، تهوع و استفراغ شود. مصرف مقادیر بیش از حد ممکن است تهدید کننده زندگی باشد.

کمبود آهن در خاک می تواند منجر به شکلی از کلروز در گیاهان شود که می تواند با استفاده از سولفات آهن در خاک برطرف شود. یکی دیگر از کاربردهای باغبانی جلوگیری از رشد خزه در چمنزار است. همچنین از سولفات آهن در تصفیه فاضلاب – اغلب در ترکیب با آهک – برای حذف مواد ناخواسته توسط بارش استفاده می شود

کاربرد دیگر سولفات آهن

به طور صنعتی برای ساخت نمک‌های آهن، جوهر، اکسید آهن قرمز و نیل استفاده می‌شود، به‌عنوان مواد خشک‌کننده، عوامل دباغی، عوامل تصفیه آب، نگهدارنده‌های چوب و ضدعفونی‌کننده‌ها و غیره استفاده می‌شود.
در کشاورزی به عنوان کود، علف کش و حشره کش استفاده می شود.

بسته بندی: 25 کیلوگرم / کیسه یا 50 کیلوگرم / کیسه، بدون پالت 25-27MT در یک بار 20’fcl.
ماندگاری: 24 ماه اگر در شرایط خنک و خشک نگهداری شود.

کاربرد دیگر سولفات آهن

عملکرد و استفاده از سولفات آهن

از سولفات آهن می توان برای ساختن نمک های آهن، رنگدانه های اکسید آهن، مواد ضدعفونی کننده، تصفیه کننده های آب، مواد نگهدارنده، ضدعفونی کننده ها و غیره استفاده کرد.

یک) تصفیه آب

سولفات آهن برای احیاء و تصفیه آب و برای حذف فسفات از پساب های شهری و صنعتی برای جلوگیری از آتروفی آب استفاده می شود.

دو)عوامل کاهنده

مقدار زیادی از سولفات آهن به عنوان یک عامل احیا کننده، عمدتا برای احیای کرومات در سیمان استفاده می شود.

سه )دارو

سولفات آهن برای درمان کم خونی ناشی از فقر آهن استفاده می شود. همچنین برای افزودن آهن به غذا استفاده می شود. استفاده بیش از حد طولانی مدت می تواند منجر به عوارض جانبی مانند درد شکم و حالت تهوع شود.

همچنین می توان از این دارو به صورت موضعی و مقوی خون و برای از دست دادن خون مزمن ناشی از فیبروم رحم استفاده کرد.

چهار)عامل رنگ

1. تولید جوهرهای تاننت آهن و سایر جوهرها به سولفات آهن نیاز دارد. موردانت همچنین حاوی سولفات آهن برای رنگرزی چوب است.
2، سولفات آهن را می توان برای رنگ آمیزی بتن به رنگ زنگ زرد استفاده کرد.

در نجاری از سولفات آهن برای تهیه افرا و مخمر با رنگ نقره ای استفاده می شود.

کشاورزی

pH خاک را تنظیم کنید تا تشکیل کلروفیل (که کود آهن نیز نامیده می شود) افزایش یابد، که می تواند از بیماری زرد ناشی از کمبود آهن در گل ها و درختان جلوگیری کند. این یک عنصر ضروری است که عاشق گل ها و درختان اسیدی به ویژه درختان آهنی است. همچنین می توان از آن به عنوان یک آفت کش در کشاورزی برای جلوگیری از دود گندم، لکه های سیب و گلابی و پوسیدگی میوه استفاده کرد. همچنین می توان از آن به عنوان کود برای از بین بردن خزه و گلسنگ روی شاخه های درخت استفاده کرد.

تجزیه و تحلیل. شیمی تجزیه

از سولفات آهن می توان به عنوان معرف آنالیز کروماتوگرافی استفاده کرد.

2. اثرات دارویی سولفات آهن

ماده اصلی: سولفات آهن.

2، خواص: قرص.

سرگرم کننده. توابع و موارد مصرف: این محصول دارویی خاص برای درمان کم خونی فقر آهن است. از نظر بالینی، عمدتاً برای کم خونی فقر آهن با از دست دادن خون مزمن (منوراژی، خونریزی هموروئیدی، خونریزی فیبروم رحمی، بیماری کرم قلابدار، از دست دادن خون و غیره)، سوء تغذیه، بارداری، رشد دوران کودکی و غیره استفاده می شود.

ما موارد مصرف و مقدار مصرف: خوراکی: 0. ~ ~ 0.g گرم برای بزرگسالان، 3 بار در روز، بعد از غذا. 0. ¤ 0.0 گرم برای کودکان، چند بار در روز.

 واکنش های نامطلوب

ممکن است التهاب مخاط دستگاه گوارش و حالت تهوع، استفراغ، درد اپی گاستر و غیره رخ دهد. مصرف آن بعد از غذا می تواند پاسخ گوارشی را کاهش دهد.

دوزهای زیاد مصرف خوراکی می تواند منجر به مسمومیت حاد، خونریزی گوارشی، نکروز و تروما در موارد شدید شود.
دیگران. سایرین: آهن با سولفید هیدروژن در روده ترکیب می‌شود و سولفید آهن تولید می‌کند که سولفید هیدروژن را کاهش می‌دهد و اثر تحریک‌کننده‌ای بر تجزیه صفاقی روده دارد. پزشکی | ویرایشگر شبکه آموزش می تواند باعث یبوست و مدفوع سیاه شود. مهم است که قبل از نگرانی از قبل به بیمار اطلاع دهید.

زخم معده، کولیت اولسراتیو، آنتریت، کم خونی همولیتیک و غیره ممنوع است.

داروهای حاوی کلسیم، فسفات ها، تانن ها، آنتی اسیدها و چای غلیظ می توانند نمک های آهن را توسعه نیافته و در جذب آنها اختلال ایجاد کنند.
عوامل آهن و تتراسایکلین ها باعث پیچیده شدن و تداخل در بهره برداری از یکدیگر می شوند.

دارو. هنگام استفاده از سولفات آهن در پزشکی باید دقت شود

مونوهیدرات سولفات آهن حاوی 1-20-20 درصد آهن و 11.5 درصد گوگرد است. این یک سنگ آهن عالی است. اغلب در آن زمان از گیاهان اسید دوست برای نشان دادن روش های پیشگیری و کنترل بیماری استفاده می شود.

آهن کلروفیل گیاه، کمبود آهن، کلروفیل سبز که از شروع بیماری گیاه جلوگیری می کند و برگ های زرد روشن را تشکیل می دهد. محلول سولفات آهن آب را می توان به گیاهان عرضه کرد، آهن، سولفات آهن به دست آورد و استفاده کرد و می تواند خاک های قلیایی را کاهش دهد.

آب سولفات آهن، 0.2% -0..5% مرگبار مستقیماً خاک حوضه را تصفیه می کند که ممکن است اثر قطعی داشته باشد، اما چون آب موجود در خاک با آهن حل می شود، به سرعت توسط ترکیبی از پایدار تثبیت و از بین می رود. آهن نامحلول برای تلفات، می توانید از محلول 0.0–0.rous% فروس سولفات روی برگ گیاه استفاده کنید. چون فعالیت آهن در گیاه کم است باید هر از چند گاهی آن را سمپاشی کرد تا برگها محلول آهن را ببینند.

پنج اقدام احتیاطی برای سولفات آهن در پزشکی

1. هنگام مصرف آهن، آن را با چای قوی و آنتی اسیدها (مانند بی کربنات سدیم، فسفات) مخلوط نکنید. تتراسایکلین و آهن با یکدیگر پیچیده و برهم کنش دارند.

2. هنگام مصرف شربت یا محلول برای جلوگیری از سیاه شدن دندان ها باید از نی استفاده کنید.

متمایز کردن اولین دوز خوراکی ممکن است برای بیماران مبتلا به علائم مختلف گوارشی موضعی کاهش یابد (به تدریج در آینده اضافه شود)، یا ممکن است بین وعده های غذایی برای کاهش پاسخ گوارشی مصرف شود.

فرزندان. ذخیره آهن باید دور از کودکان نگهداری شود تا از بلعیده شدن یا بلعیدن تصادفی آنها جلوگیری شود.

غیر. بیماران مبتلا به کم خونی غیر فقر آهن و بیماری شدید کبدی نباید با آهن درمان شوند.

از اسید سولفوریک و محصول جانبی دی اکسید تیتانیوم برای به دست آوردن طرح تصفیه آب خاکستر احتراق برای سولفات آهن استفاده کنید. هیچ خروجی مطمئن و مطمئنی برای تکنیک های موجود، مانند مکان های دفع لایروبی، سوزاندن خاکستر بیشتر، به دست آوردن دی اکسید تیتانیوم و سولفات آهن وجود ندارد.

هزینه فرآوری این دو ضایعات بالا، مشکل است و کمبودی در آن وجود ندارد. آب تخلیه سرباره کوره احتراق سولفات آهن را می توان با استفاده از دی اکسید تیتانیوم و آب محلول سولفات آهن محصول جانبی ایجاد کرد.

دی اکسید تیتانیوم و محصول جانبی محلول سولفات آهن 20 ~ 155 گرم FeSO # – []] / کیلوگرم خاکستر بادی خشک از گودال تخلیه راب تخلیه می شود، سولفات آهن و خاکستر حلزون، دی اکسید تیتانیوم و آب اسید قلیایی استفاده می شود.

0. تا 1 ساعت پس از فاز بی هوازی، همان کروم، مقدار pH باقیمانده اکسید پس از قرار گرفتن در معرض اکسیداسیون به مدت 1 تا 1 ساعت پس از انتقال خاکستر بادی و راب به هوا در گودال به 9 محدود می شود. 11 برای فیلتر کردن، به طوری که روش اکسیداسیون فلزات سنگین در طول فرآیند خاکستر تغییر نمی کند. فرآیند مصنوعی سولفات آهن باعث ساده سازی، حذف ضایعات، کاهش هزینه های تصفیه و زهکشی موثر و کاهش اسیدهای زائد خاکستر و دی اکسید تیتانیوم می شود. آلودگی محصولات جانبی

 بسیاری از مسائلی که نیاز به توجه دارند در میان بسیاری از عوامل آهن هنگام مصرف سولفات آهن، سولفات آهن به دلیل عوارض جانبی کم و هزینه کم هنوز داروی اساسی برای درمان کم خونی فقر آهن است. در هر صورت توجه به کاربرد بالینی داروهای خاص برای موارد زیر ضروری است
1. فرآورده های خوراکی فروس سولفات می توانند باعث واکنش های گوارشی مانند تهوع، استفراغ، درد اپی گاستر یا اسهال شوند. این غذا باید دیرتر یا همزمان مصرف شود و با چای، قهوه و شیر مصرف نشود. بیماران مبتلا به بیماری زخم نباید از داروهای خوراکی استفاده کنند و ممکن است برای تجویز تزریقی به داروهای آهن روی آورند.

2. در طول مصرف دارو سیاه می شود، پس نترسید.

اهن. برای بهبود سرعت جذب آهن می توان آن را همراه با ویتامین C مصرف کرد.

 برای آکلرهیدریا مصرف آن با اسید کلریدریک رقیق برای افزایش جذب آهن توصیه می شود.
تتراسایکلین، تانیک اسید، کلسترامین، قرص های کاهش دهنده صفرا، بی کربنات سدیم و پانکراتین را همزمان تهیه نکنید.

. پس از اینکه درمان باعث نرمال شدن هموگلوبین شد، بیمار باید به مدت 1 ماه دیگر به مصرف آهن ادامه دهد و سپس به مدت 1 ماه دارو را مصرف کند که هدف از آن جبران آهن ذخیره شده در بدن است.

پنج اقدام احتیاطی برای سولفات آهن در پزشکی

خرید سولفات آهن پودری

شرکت شیمیایی آراز تولید کننده عمده سولفات آهن پودری با بهترین و مرغوب ترین کیفیت در اختیار شما مشتریان عزیز قرار می دهد برای اطلاع از قیمت سولفات آهن پودری و سایر محصولات این شرکت با کارشناسان فروش در ارتباط باشید :

09120795991

 

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *